.    úvod     aktuality     klub     kalendár     preteky     komentáre     foto     modely     história     fotoarchiv     

12.12.2017
Posledné preteky seriálu Slot.it - Jihlava
Celkovým víťazom seriálu Slot.it v roku 2017 sa stal Rado Johan z Revúcej, pred Jirkom Nováčkom z Jihlavy a Lacom Koterbom z Revúcej.
Komentár preteku - "komentáre"

12.11.2017
2.4 hodin Česká Lípa
V sobotu sa uskutočnili vytrvalostné preteky dvojčlených teamov 2.4 hodin Česká Lípa s modelmi automobilov Gr.C. Pretekov sa zúčastnilo 7 dvojčlenných teamov z klubov Revúca, Púchov, Jihlava, Jablonné v Pod., Autodráhy.info, Nový Bor, Hradec Králové a Česká Lípa.
Zvíťazil slovensko-český team Laco Koterba / Zdeněk Jaroš (Revúca / Č.Lípa). Na druhom mieste dojazdil team Mirek Šostek / Zdeněk Zajíček (Jablonné v Pod.) na treťom mieste sa umiestnil ďalší "zmiešaný" česko-slovenský team Eva Jarošová / Rado Johan.       Komentár preteku - "2.4 hodin Česká Lípa"

29.10.2017
Honda Cup - Hodinovka
Záverečný šiesty pretek seriálu sa konal za účasti pretekárov z Púchova a Revúcej, celkom sa pretekov zúčastnilo 11 pretekárov. Víťazom posledného preteku sa stal Bokor Miro pred Johanom Radom st. a Koterbom Lacom ml. V žiakoch bol najlepší Revesz Matej. Celkove sa zúčastnilo tohto ročníka Honda Cupu 20 pretekárov - celkovým víťazom sa stal Bokor Miro pred Koterbom Lacom ml. a Koterbom Lacom st. Najlepším mimorevúckym pretekárom sa stal Kumičák Maxi z Púchova.
V žiakoch skončil na prvom mieste Šafárik Matúš pred Reveszom Matejom a Koterbom Timom. Toto bol zároveň posledný pretek sezóny 2017 v Revúcej.     Výsledky Honda Cupu 2017 "výsledky"

8.10.2017
Majstrovstvá Slovenska
Posledná tohtoročná séria pretekov Majstrovstiev Slovenska sa konala za účasti 13-tich pretekárov. Na pretekoch sa zúčastnili aj mladý automodelári z MT Košice, pre ktorých to boli prvé preteky na veľkej autodráhe. Po pretekoch bolo vyhodnotenie jednotlivých kategórií LMP, GT, Historik, Ferrari challenge, F1 a prvých troch pretekárov v celkovom hodnotení Slovakia Cupu a v kategórii žiaci.     Výsledky Slovakia Cupu 2017 "výsledky"

26.9.2017
Honda Cup - Hodinovka
Piaty pretek hodinovky sa konal za účasti 12-tich pretekárov z Revúcej a Púchova. Celý pretek sa niesol v duchu súbojov dvojíc pretekárov na prvých 6-ich pozíciách. Víťazom sa stal nakoniec Koterba Laco ml. tesne na metre pred Bokorom Mirom. Obdobne skončil tesne na treťom mieste na metre Johan Rado st. pred Koterbom Lacom st. a na piatom mieste Musl Gusto tesne pred Kudlákom Vojtom. V žiakoch bol tentoraz najlepší Revesz Matej, všetci z MAC Ferrari Revúca.

25.9.2017
Otvorenie nového webu.
Po spolupráci s českými priateľmi dráhových modelov automobilov sa nám podarilo vytvoriť webové stránky nášho klubu. Na stránkách budú ako aktuálne informácie o činnosti klubu, tak aj ohliadnutie sa do začiatkov a histórie klubu MAC Ferrari Revúca.

Laco Koterba - MAC Ferrari Revúca